OG-PLAY RPG (SERVER DE SAMP) OWNER EdeN.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
EdeN
Admin
Mesaje : 17
Data de înscriere : 24/02/2018
https://og-play.forumgratuit.ro

Aplicatii Helper (ON) Empty Aplicatii Helper (ON)

Sam Feb 24, 2018 3:41 pm
Nick pe server:
Cea mai mare realizare pe OG-PLAY:
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:

De ce crezi ca meriti helper:
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:

Ai fost banat vreodata pe OG-PLAY? Daca da, specifica toate banurile:
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:

Varsta reala:
Ce alte jocuri joci?:
De ce iti place sa joci samp?:
Ce vei face dupa terminarea liceului?:

Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?:
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?
avatar
RCboss
Mesaje : 3
Data de înscriere : 24/02/2018

Aplicatii Helper (ON) Empty Re: Aplicatii Helper (ON)

Sam Feb 24, 2018 5:56 pm
Nick pe server:RCboss
Cea mai mare realizare pe OG-PLAY:Sa fiu lider LVPD inainte de wipe
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:3 zile in LVPD
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:In LVPD. S-a dat wipe nu am parasit-o.

De ce crezi ca meriti helper:Pentru ca stiu regulament si vreau sa ajut playeri
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:3 ore
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Sa ajut playerii la nevoie
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Cu nimic. Toti suntem egali.

Ai fost banat vreodata pe OG-PLAY? Daca da, specifica toate banurile:Nu.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu

Varsta reala:14
Ce alte jocuri joci?:Doar SA:MP
De ce iti place sa joci samp?:Pentru ca mi se pare tare frumos.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Ma voi ocupa de viitorul meu.

Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:Ii spun ca trebuie sa dea roburi pentru skill.
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?:Ii spun sa dea /gps si cand ajunge la cp sa dea /getjob.
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?:Ii spun sa faca aplicatie.
avatar
CAiSEN
Mesaje : 5
Data de înscriere : 24/02/2018

Aplicatii Helper (ON) Empty #CAiSEN <3#

Sam Feb 24, 2018 5:58 pm
Acceptat pentru Teste Helper!
avatar
Vhig12
Mesaje : 6
Data de înscriere : 24/02/2018

Aplicatii Helper (ON) Empty Re: Aplicatii Helper (ON)

Sam Feb 24, 2018 9:16 pm
Nick pe server:Vhig12
Cea mai mare realizare pe OG-PLAY:CO-lider lvpd
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Los Vagos 13 zile
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:Los Vagos, sansa la co-lider lvpd

De ce crezi ca meriti helper:Joc de mult timp
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:5-6
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Sa ajut playerii
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Nu ma consider diferit

Ai fost banat vreodata pe OG-PLAY? Daca da, specifica toate banurile:Nu
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu

Varsta reala:14, aproape 15
Ce alte jocuri joci?:Watch dogs, csgo ,gta v
De ce iti place sa joci samp?:Ma relaxeaza(uneori)
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Ma voi juca samp

Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:Salut X ,faci cat mai multe roburi
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?:Salut X , /jobs-trucker si urmezi checkpointul
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?Intri pe /forum si aplici
avatar
stefanioan07
Mesaje : 1
Data de înscriere : 24/02/2018

Aplicatii Helper (ON) Empty Re: Aplicatii Helper (ON)

Sam Feb 24, 2018 10:08 pm
Nick pe server:stefanioan07
Cea mai mare realizare pe OG-PLAY:Sa fiu co-leader in News Reports inainte de wipe
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:O zi ca,cand am dat test am luat co-leader dar s-a dat wipe
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:In factiunea News Reporters si nu am parasit o s-a dat wipe

De ce crezi ca meriti helper:Pentru ca voi invata regulamentul chiar pe derost ca o poiezie si vreau sa ajut playeri
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:5 ore maxim 9 ore
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Am sa ajut playeri cu ce au nevoie
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Aproape cu nimic si playeri sunt foarte importanti fara playeri nu e server
Ai fost banat vreodata pe OG-PLAY? Daca da, specifica toate banurile:Nu nu am fost banat
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu

Varsta reala:10 stu ca sunt mic dar qSeek avea 12 si avea admin
Ce alte jocuri joci?:Aproape nu mai samp
De ce iti place sa joci samp?:Pentru ca mi se pare un joc super tare
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Mi asigur viitorul frumos si dupa mai am sa ma joc samp Smile

Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:Ca sa faci skill la rob trebuie sa dai roburi
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?:Ca sa iei jobul de trucker trebuie sa scri /gps sau /jobs si cand ajungi la locatie scrie /getjob
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?:Dute pe panel si fai o aplicatie !Minim nivel 7-8
avatar
CAiSEN
Mesaje : 5
Data de înscriere : 24/02/2018

Aplicatii Helper (ON) Empty Re: Aplicatii Helper (ON)

Dum Feb 25, 2018 9:03 am
Reject Helper
avatar
matei
Mesaje : 2
Data de înscriere : 24/02/2018

Aplicatii Helper (ON) Empty Re: Aplicatii Helper (ON)

Dum Feb 25, 2018 1:54 pm
Nick pe server:matei
Cea mai mare realizare pe OG-PLAY:Cea mai mare realizare a mea de pe acest server a fost sa am 1.000.000.000$ si sa am 4 masini x2 si una vip.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Ultima factiune in care am stat a fost Da Nang Boys,si am stat in ea cam o saptamana.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:Eu am petrecut cel mai mult timp in factiunea Da Nang Boys o saptamana am stat in ea cum am mai zis si mai sus.

De ce crezi ca meriti helper:Eu cred ca merit helper pentru ca vreau sa ajut playerii si sa ajut stafful in primul rand sa fie mandru de mine.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:Daca o sa fiu acceptat o sa joc minim 4 ore pe zi poate mai mult,si normal stau cam 2-3 ore pe zi bine am mai stat si toata ziua ca imi place sv.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Daca o sa primesc functia de helper o sa ajut playerii si nu o sa fac abuz de functie pentru ca nu vreau sa va dezamagesc.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Eu cred ca suntem la fel toti nu sunt diferit de restu totusi eu un server de SA:MP in realitate poate suntem diferiti dar in joc nu.

Ai fost banat vreodata pe OG-PLAY? Daca da, specifica toate banurile:Nu nu am fost banat pe OG-PLAY si sper sa nu fiu banat vreo data.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Warn nu am primit dar jail dm da pentru ca am tras odata intrun admin si el a purit... pentru ca nu avea viata si mi-a dat jail asta ce sa ii faci.

Varsta reala:
Ce alte jocuri joci?:Eu joc asa:Minecraft,Minecraft Modat si cam atat nu prea ma dau in vant dupa jocuri.
De ce iti place sa joci samp?:Imi place sa joc SA:MP pentru ca pentru prima data vad ca e un joc jucat si are forum/panel si casa il accesezi intri pe Chrome sau Google si in rest e RPG si mi-a placut.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Pana termin liceul mai e ceva eu o sa ma angajez sper sa gasesc un job unde sa ma duc la ora 8:00 si sa vin la ora 4:00.

Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:Trebuie sa te afli intr-un bizz si sa dai comanda [/rob]si te vei duce la cp duma ce termini vei primi un punct la skill rob.
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?:Pentru a face skill la job-ul Trucker trebuie sa faci cat mai multe transporturi.
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?Pentru a aplica in factiunea FBI trebuie sa acceseze [https://og-play.forumgratuit.ro].
Continut sponsorizat

Aplicatii Helper (ON) Empty Re: Aplicatii Helper (ON)

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum