Distribuiţi
In jos
Data de înscriere : 24/02/2018
Vezi profilul utilizatorului

Adio OG - play

la data de Sam Feb 24, 2018 8:03 pm
ADIO , NU MAI AM NICIO FUNCTIE DEOARECE DOMNUL EDEN MI-A SCOS TOATE ALEA CA AM CERUT UN AMARAT DE UP ADIO PRIETENI NE MAI AUZIM EU CA STAU PANA LA 12 NOAPTE SI INTRU LA 7 DIMINEATA SA FAC UN AMARAT DE RAPORT, NU PRIMESC NIMIC SI PRIMESTI ALTII NU DAU NUME CARE NU STIE SA BAGE IN CLAN, NU DAU NUME CA ORICUM SE SIMTE CEL CARE NU STIE ADIO

Ultima editare efectuata de catre Street in Dum Feb 25, 2018 12:34 pm, editata de 8 ori

Re: Adio OG - play

la data de Sam Feb 24, 2018 8:07 pm
Cum te numesti, si cati ani ai? Catlain, 17 ani.
Esti de acord ca daca nu respecti liderul sau co-liderul factiunii sa fi sanctionat cu faction warn sau chiar uninvite? Desigur ca sunt de acord.
Descrie-te, in cateva cuvinte. Nu imi place sa ma descriu singur. Mai bine aleg sa ma descrie altcineva.
Dece ai parasit ultima factiune?Wipe. A fost dat wipe.
Dece doresti sa te alaturi acestui deprtament?Doresc sa ma alatur acestui departament, deoarece doresc sa ma alatur unui coleg helper de al meu.
Prin ce consideri ca esti mai bun decat ceilanti. Nu sunt mai bun, nu exista mai bun, toti suntem egali.
Varsta : 16

la data de Sam Feb 24, 2018 8:09 pm
Cum te numesti, si cati ani ai? Roman, 14 ani.
Esti de acord ca daca nu respecti liderul sau co-liderul factiunii sa fi sanctionat cu faction warn sau chiar uninvite? Desigur ca sunt de acord.
Descrie-te, in cateva cuvinte. Nu imi place sa ma descriu singur. Mai bine aleg sa ma descrie altcineva.
Dece ai parasit ultima factiune?Wipe. A fost dat wipe.
Dece doresti sa te alaturi acestui deprtament?Doresc sa ma alatur acestui departament, deoarece doresc sa ma alatur unui coleg helper de al meu.
Prin ce consideri ca esti mai bun decat ceilanti. Nu sunt mai bun, nu exista mai bun, toti suntem egali.

la data de Sam Feb 24, 2018 8:10 pm
Kenzor / Denozor acceptati

la data de Sam Feb 24, 2018 8:11 pm
Cum te numesti, si cati ani ai?: Ma numesc robert si am 14 ani.
Esti de acord ca daca nu respecti liderul sau co-liderul factiunii sa fi sanctionat cu faction warn sau chiar uninvite?:Da
Descrie-te, in cateva cuvinte.:Sunt un baiat silitor,destept, nebunatic uneori, ce se pregateste de simularile din 5 martie si 6 martie.
De ce ai parasit ultima factiune?:Nu am parasit-o. A fost wipe.
De ce doresti sa te alaturi acestui deprtament?:Pentru ca imi place viata de politist.
Prin ce consideri ca esti mai bun decat ceilanti.: Cu nimic. Suntem toti egali.

la data de Sam Feb 24, 2018 8:17 pm
Cum te numesti, si cati ani ai?Ma numesc Tudor si am 14 ani
Esti de acord ca daca nu respecti liderul sau co-liderul factiunii sa fi sanctionat cu faction warn sau chiar uninvite?Da
Descrie-te, in cateva cuvinte.Sunt un baiat destept si silitor
Dece ai parasit ultima factiune?Nu am parasit-o,a fost wipe
Dece doresti sa te alaturi acestui deprtament?Deoarece mi se pare cea mai frumoasa factiune
Prin ce consideri ca esti mai bun decat ceilanti.Nu ma consider mai bun ca ceilalti, toti suntem egali

Ultima editare efectuata de catre tuddy24 in Sam Feb 24, 2018 9:09 pm, editata de 1 ori

la data de Sam Feb 24, 2018 8:21 pm
RCBoss, a fost accepata si a fost ultimul factiunea este plina!!
APLICATIILE LOS SANTOS SUNT INCHISE

la data de Sam Feb 24, 2018 9:12 pm
APLICATI INCHISE
Continut sponsorizat

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum