Distribuiţi
In jos
Data de înscriere : 24/02/2018
Vezi profilul utilizatorului

Re: Model Aplicatii Lider (ON)

la data de Sam Feb 24, 2018 5:44 pm
Nickname pe server: Street[]
Ore jucate: O ora, jucata deoarece a fost acordat wipe.
De cat timp joci pe server:

Varsta reala: 14 ani.
Ce alte jocuri mai joc?: Nu, mai joc.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Momentan un stiu, voi vedea pe parcurs.

Cea mai mare realizare pe OG-PLAY: Helper.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Sa administrez mult mai bine, factiunea.
Ai citit regulamentul liderilor?: Desigur.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut): Cel mai mult intr-o factiune am stat 5 zile in lspd rank 7 (lider).
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?: LSPD, deoarece wipe.
Ce te deranjeaza cel mai mult la OG-PLAY?: Nu ma deranjeaza nimic.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece am foarta multa experienta in acest domeniu
Factiunea la care doresti lider: Los Santos Police Departament.

Raspuns Aplicatie!

la data de Sam Feb 24, 2018 5:52 pm
Nickname pe server: RCboss
Ore jucate: 0
De cat timp joci pe server: 2 sapt.

Varsta reala:14
Ce alte jocuri mai joc?:Doar SA:MP
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Ma voi ocupa de viitorul meu.

Cea mai mare realizare pe OG-PLAY: Sa fiu lider inainte de wipe
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Sa conduc bine.
Ai citit regulamentul liderilor?: Da
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut): LVPD 3 zile ca lider jnainte de wipe.
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?: e zile deoarece s- a dat wipe
Ce te deranjeaza cel mai mult la OG-PLAY?: Nimic inca.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Pentru ca stiu regulament si am mai fost.
Factiunea la care doresti lider:LVPD

(!) Specifica toate ban-urile primite. Omiterea de ban-uri poate duce la pierderea functiei + 100FP daca vei primi functie si se va dovedi ca ai scris informatii false in aplicatie.
Ai fost banat vreodata (inclusiv pe alte conturi OG-PLAY)? De ce?: Nu.

Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?: Nu am fot mafie. Dar mi se pare o factiune in care trebuie sa muncesti mult.
Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?: Am stat 3 zile cel mai mult. Sunt foarte ok.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?: Nu am stat intr-o factiune pasnica, dar mu se par su alea de folos.

Ultima editare efectuata de catre EdeN in Sam Feb 24, 2018 6:34 pm, editata de 1 ori (Motiv : Aplicatie Acceptata pentru teste!)
Admin
Vezi profilul utilizatoruluihttp://og-play.forumgratuit.ro

Raspuns Aplicatie!

la data de Sam Feb 24, 2018 5:53 pm
Acceptat pentru teste.

Cerere lider LVPD.

la data de Sam Feb 24, 2018 6:24 pm
Nickname pe server: Ke[N]zOr.=]
Ore jucate: Momentan 0, pentru ca abia m-am reapucat ( dupa wipe )
De cat timp joci pe server: Cam de 1 saptamana

Varsta reala: 17 ani.
Ce alte jocuri mai joc?: WWE 2k18
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Am sa devin un politist.

Cea mai mare realizare pe OG-PLAY: Sa iau helper 1, si sa am cea mai mare factiune ( TRM ).
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Sa am gandirea diferita ffata de ceilalti.
Ai citit regulamentul liderilor?: Desigur ca l-am citit.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut): Cel mai mult LVPD 5 zile, rank 5.
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?: Taxi LS rank 1, 2 ore.
Ce te deranjeaza cel mai mult la OG-PLAY?: Nimica, dupa mine este un server perfect.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Cred ca ma voi descurca ca lider deoarece stiu comenzi, stiu cum sa ma comport cu membrii si altele, daca stau sa explic imi ia destul de mult.
Factiunea la care doresti lider: LVPD.
Admin
Vezi profilul utilizatoruluihttp://og-play.forumgratuit.ro

Raspuns Aplicatie!

la data de Sam Feb 24, 2018 6:36 pm
Aplicatie acceptata pentru teste.
Varsta : 19

la data de Sam Feb 24, 2018 10:42 pm
Nickname pe server: Vlad
Ore jucate: 2 ore.
De cat timp joci pe server: De 1 saptamana.

Varsta reala: 19 ani.
Ce alte jocuri mai joc?: CS:GO, Rocket League, LoL
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Voi merge la facultatea de Telecomunicatii din Timisoara.

Cea mai mare realizare pe OG-PLAY: Am fost in trecut lider la National Guard.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Nimic, doresc ca tot ce fac sa fie cat mai bine cu putinta.
Ai citit regulamentul liderilor?: Da.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut): Am stat 2 zile, lider la National Guard.
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?: 2 zile, am avut o perioada de inactivitate.
Ce te deranjeaza cel mai mult la OG-PLAY?: Nimic, consider ca server-ul este destul de ok.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Pentru ca stiu cum se administreaza o factiune si sunt familiarizat cu aceasta functie.
Factiunea la care doresti lider: National Guard.

(!) Specifica toate ban-urile primite. Omiterea de ban-uri poate duce la pierderea functiei + 100FP daca vei primi functie si se va dovedi ca ai scris informatii false in aplicatie.
Ai fost banat vreodata (inclusiv pe alte conturi OG-PLAY)? De ce?: Nu.

Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?: Nu am fost intr-o mafie. Consider ca sunt factiuni pentru cei ce doresc sa fie activi din punct de vedere al war-urilor.
Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?: Cel mai mult am stat 2 zile, si consider ca departamentele sunt pentru oamenii cu rabdare.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?:  Nu am fost intr-o factiune pasnica. Consider ca sunt pentru oameni care doresc un trai linistit, fara a fi prinsi in diferite activitati dinamice.

Raspuns aplicatie

la data de Dum Feb 25, 2018 10:30 am
Aplicatie acceptata
Continut sponsorizat

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum